Nápověda

Linka důvěry má dnes zavřeno. Navštivte prosím linku v době, kdy je otevřena.

Přihlášení - pro vstup na chat je potřeba se zaregistrovat vytvořením přezdívky a hesla v sekci "Jsem tu poprvé".

Anonymita - nemusíte nám sdělovat své osobní údaje, můžete zůstat zcela v anonymitě. V některých případech však může sdělení těchto údajů pracovníkovi LD výrazně pomoct při ochraně klientova života, zdraví a bezpečí.

Historie chatů - ke svým chatům se můžete vrátit - buď pro opětovné čtení nebo můžete rozhovor smazat. Stačí na úvodní stránce kliknout na "MOJE ROZHOVORY".

Rychlé skrytí stránky - během chatu můžete využít rychlé skrytí stránky. Budete přesměrováni na web seznam.cz a poté máte asi minutu na to, abyste se do chatu s námi vrátili (např. tlačítkem zpět). Přibližně po minutě bude chat ukončen, a pokud v něm budete chtít pokračovat, musíte se přihlásit znovu.

Odhlášení z chatu - pokud nebudete reagovat déle než 10 minut, pracovník s Vámi informovaně ukončí rozhovor. Pro opuštění chatovací místnosti použije tlačítko "opustit místnost".

Zpráva z chatu - z každého rozhovoru pracovníci pořizují krátký záznam, který obsahuje téma a obsah chatu. Tyto záznamy zůstávají na LD STŘED a nikdo jiný k nim nemá přístup

LD STŘED ve spolupráci s E-linka

Created by Netsimple