Logo linky

Linka důvěry má dnes zavřeno. Navštivte prosím linku v době, kdy je otevřena.

 

 

 

 

Chat na e-lince sužují technické problémy, pokud se přestaneme ozývat, jedná se o technické potíže, na jejichž odstranění pracujeme.

Velice se za případné obtíže omlouváme.

V případě přetrvávajících problémů využijte našich telefonních čísel 775 22 33 11 či 568 44 33 11 nebo chatu jiných linek důvěry.

Děkujeme za pochopení.

 


 

 

Dobrý den, vítejte na chatu Linky důvěry STŘED.

 

 

E-linka umožňuje kontakt s pracovníky linek důvěry a InternetPoradny. Funguje na podobném principu jako linky důvěry, nicméně kontakt není telefonický, ale probíhá formou chatu.

Pro anonymní vstup do E-linky použijte přezdívku a heslo, pod kterými budete v místnosti vystupovat. V otevřené místnosti budete pouze Vy a pracovník Linky.

Maximální doba chatu je 60 minut.

 

Můžete nás kontaktovat, když:

  • jste zklamaní, smutní, naštvaní
  • hledáte řešení
  • chcete se svěřit
  • ztratili jste někoho blízkého
  • jste nemocní
  • máte rodinné nebo partnerské problémy
  • uvažujete o sebevraždě
  • jste vystaveni stresu
  • máte o někoho strach

 

Než začnete chatovat:

Přihlášení - pro vstup na chat je potřeba se zaregistrovat vytvořením přezdívky a hesla v sekci "Jsem tu poprvé".

Anonymita - nemusíte nám sdělovat své osobní údaje, můžete zůstat zcela v anonymitě. V některých případech však může sdělení těchto údajů pracovníkovi LD výrazně pomoct při ochraně klientova života, zdraví a bezpečí.

Historie chatů - ke svým chatům se můžete vrátit - buď pro opětovné čtení nebo můžete rozhovor smazat. Stačí na úvodní stránce kliknout na "MOJE ROZHOVORY".

Rychlé skrytí stránky - během chatu můžete využít rychlé skrytí stránky. Budete přesměrováni na web seznam.cz a poté máte asi minutu na to, abyste se do chatu s námi vrátili (např. tlačítkem zpět). Přibližně po minutě bude chat ukončen, a pokud v něm budete chtít pokračovat, musíte se přihlásit znovu.

Odhlášení z chatu - pokud nebudete reagovat déle než 10 minut, pracovník s Vámi informovaně ukončí rozhovor. Pro opuštění chatovací místnosti použije tlačítko "opustit místnost".

Zpráva z chatu - z každého rozhovoru pracovníci pořizují krátký záznam, který obsahuje téma a obsah chatu. Tyto záznamy zůstávají na LD STŘED a nikdo jiný k nim nemá přístup

 

Více najdete v sekci "pravidla pro chat"

 

 

 

LD STŘED ve spolupráci s E-linka

Created by Netsimple