Logo linky

Linka důvěry je právě teď zavřena. Přijďte prosím v otevírací hodiny.

 

 

Dobrý den, vítejte na chatu Linky důvěry STŘED.

 

 

E-linka umožňuje kontakt s pracovníky linek důvěry a InternetPoradny. Funguje na podobném principu jako linky důvěry, nicméně kontakt není telefonický, ale probíhá formou chatu.

Pro anonymní vstup do E-linky použijte přezdívku a heslo, pod kterými budete v místnosti vystupovat. V otevřené místnosti budete pouze Vy a pracovník Linky.

Maximální doba chatu je 60 minut.

Poslední dobou trápí e-linku technické problémy, pokud se přestaneme ozývat, jedná se o technické potíže na jejichž odstranění pracujeme. 

 

Můžete nás kontaktovat, když:

  • jste zklamaní, smutní, naštvaní
  • hledáte řešení
  • chcete se svěřit
  • ztratili jste někoho blízkého
  • jste nemocní
  • máte rodinné nebo partnerské problémy
  • uvažujete o sebevraždě
  • jste vystaveni stresu
  • máte o někoho strach

 

Než začnete chatovat:

Přihlášení - pro vstup na chat je potřeba se zaregistrovat vytvořením přezdívky a hesla v sekci "Jsem tu poprvé".

Anonymita - nemusíte nám sdělovat své osobní údaje, můžete zůstat zcela v anonymitě. V některých případech však může sdělení těchto údajů pracovníkovi LD výrazně pomoct při ochraně klientova života, zdraví a bezpečí.

Historie chatů - ke svým chatům se můžete vrátit - buď pro opětovné čtení nebo můžete rozhovor smazat. Stačí na úvodní stránce kliknout na "MOJE ROZHOVORY".

Rychlé skrytí stránky - během chatu můžete využít rychlé skrytí stránky. Budete přesměrováni na web seznam.cz a poté máte asi minutu na to, abyste se do chatu s námi vrátili (např. tlačítkem zpět). Přibližně po minutě bude chat ukončen, a pokud v něm budete chtít pokračovat, musíte se přihlásit znovu.

Odhlášení z chatu - pokud nebudete reagovat déle než 10 minut, pracovník s Vámi informovaně ukončí rozhovor. Pro opuštění chatovací místnosti použije tlačítko "opustit místnost".

Zpráva z chatu - z každého rozhovoru pracovníci pořizují krátký záznam, který obsahuje téma a obsah chatu. Tyto záznamy zůstávají na LD STŘED a nikdo jiný k nim nemá přístup

 

Více najdete v sekci "pravidla pro chat"

 

 

 

Naše aktuální provozní doba

Pondělí

18:00 - 20:00

Úterý

17:00 - 19:00
10:00 - 12:00

Středa

10:00 - 12:00
18:00 - 20:00

Čtvrtek

10:00 - 12:00
17:00 - 19:00

Pátek

18:00 - 20:00

Sobota

18:00 - 20:00

Neděle

10:00 - 12:00
18:00 - 20:00

LD STŘED ve spolupráci s E-linka

Created by Netsimple